Zajęcia weekendowe Chair dance

Terminy

2022-08-27 / Sb (10:00 - 10:50)
2022-08-27 / Sb (11:00 - 11:50)

Podstawowe informacje

Paula Szafraniec
OPEN
2022-08-27 / Sb (10:00)
10:00 - 11:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Wykorzystanie rekwizytów w tańcu nigdy nie było prostsze! Choreografie chair dance to nietuzinkowy sposób na urozmaicenie swoich tanecznych rutyn z użyciem krzesła. Kokieteryjność i temperamentne układy mogą być w zasięgu Twojej ręki!

Jakie przynosi korzyści?

Z łatwością przyjdzie Ci odkrycie swojej kobiecości i pewności siebie. Ten taniec solo pozwoli przełamać Twoje wewnętrzne bariery przed kuszącymi ruchami, które przydadzą się w podobnych stylach solo – sexy dance, high heels i wielu innych.

Gdzie go wykorzystasz?

Figury z wykorzystaniem krzesła możesz umieścić w dowolnej choreografii dowolnego stylu, jeśli tylko będziesz mieć taką ochotę. 

Jak przygotować się do zajęć?

Ubierz komfortowy strój oraz wygodne buty, które nie blokują kostki ani nie hamują poślizgu, lub obcasy.

Program

Jest gorąco!
 
Parkiet skwierczy nie od słońca, ale od nowego weekendowego chair dance z Paulą. Znasz już naszą instruktorkę z kursu latino lub użytkowego? Przyjdź na jej lekcję w zmysłowym wydaniu!

Dwie godziny z Paulą to intensywna praca nad swoją kobiecością.
Przygotuj się na zmysłową choreografię z wykorzystaniem rekwizytu - krzesła. Paula sprawi, że każdy/a z Was poczuje się niezwykle seksownie.
 
Dwie godziny - część I, część II - po kolei wprowadzą Cię w obycie z krzesłem, szukanie własnego wyrazu i pewności siebie, aż po prawdziwe wzniecenie ognia.
 
 

 
Będzie naprawdę gorąco, ale spokojnie, w No Limits mamy klimatyzowane sale. :)

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.