Kurs tańca High Heels [5 zajęć] / Cz (21:00) / Klaudia Staszak

Podstawowe informacje

21:00 - 21:50
Klaudia Staszak
OPEN
2022-07-28 / Cz (21:00)
21:00 - 21:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

High Heels to zmysłowy taniec solo, który może być w zasięgu Twojej ręki. Nigdy nie jest za późno, aby opanować sztukę tańca na obcasie.  Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Sensualność może odkryć każdy, niezależnie od swojej płci, wieku i doświadczenia. Na kursie poznasz tajniki wyrażania swojego charakteru, bo szpilka potrzebuje wyrazistej ekspresji i precyzji ruchów, jako swoich kompanów. 

Jakie przynosi korzyści?

High Heels to najlepszy sposób na wydobycie zmysłowości i pewności siebie! Razem z rozwijaniem swojej śmiałości, poprawią się także Twoje zdolności poruszania na szpilce – w chodzie, w tańcu i pozycjach w parterze.Wykonując figury poprawnie, wzmocnisz łydki, uda, pośladki, a także brzuch i ręce. Wyćwiczysz poczucie rytmu, a dzięki intensywnej praktyce poprawisz dynamikę przejść między pozami w parterach i pionach.

Gdzie go wykorzystasz? 

Okiełznany obcas i znajomość widowiskowych kroków pozwolą zabłysnąć Ci na każdym imprezowym parkiecie. High Heels świetnie sprawdzi się także w choreografiach do klipów. Jeśli uczysz się innych tańców solo, natychmiast odczujesz progres,  większą grację i lekkość w pozostałych tańcach.

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia high heels warto zabrać ze sobą buty na szpilce, które stabilnie trzymają kostkę, celem uniknięcia kontuzji, a także nakolanniki lub długie spodnie. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits.)

Program

Na tym kursie wyćwiczysz swoje umiejętności High Heels w trakcie 5 tygodni!

W trakcie zajęć zdobędziesz wiedzę techniczną, ale oczywiście nie zabraknie choreografii! High Heels można tańczyć do każdego rodzaju muzyki, dlatego tylko od Twojej inwencji lub instruktora zależ,y czy choreo będzie miało imprezowy klimat, zainspiruje się Beyoncé lub odznaczy się dramatycznym charakterem do wolnego utworu.

Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj - tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę.

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2022-08-18 / 21:00 / 426Zapisz się
2022-08-25 / 21:00 / 524Zapisz się