Zajęcia weekendowe Jazz weekendowo

Terminy

2022-07-23 / Sb (16:30 - 17:20)
2022-07-23 / Sb (17:30 - 18:20)
2022-07-23 / Sb (18:30 - 19:20)

Podstawowe informacje

Kamil Mastalerz
OPEN
2022-07-23 / Sb (16:30)
16:30 - 19:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Jazz łączy ze sobą elementy baletu, tańca współczesnego i akrobatyki. Ten taniec sceniczny wymaga rozciągnięcia, siły i wyćwiczonego zmysłu równowagi, jednak odwdzięcza się niezwykle ekspresyjnymi i widowiskowymi choreografiami. Izolacje i skupienie uwagi na sobie, to dwa aspekty, na których przede wszystkim koncentruje się tancerz w trakcie kursu, aby osiągnąć zamierzony efekt. Choć nazwa tańca sugeruje muzykę jazzową, można go tańczyć do wielu różnych utworów. 

Jakie przynosi korzyści?

Jazz dance otwiera na nowe możliwości ruchowe i przełamuje bariery. Wymaga od tancerza elastycznego ciała, dlatego skłania do wykonywania ćwiczeń stretchingowych – łączy element rozrywki ze zdrowiem. Pomaga wyzbyć się emocji w formie artystycznej ekspresji.

Gdzie go wykorzystasz?

Z tańcem jazzowym spotkasz się w trakcie improwizacji lub form scenicznych. Nabyte umiejętności sprawią, że szybciej przyswoisz nowe kroki w tańcach nowoczesnych.

Jak przygotować się na zajęcia?

Na zajęcia warto  zabrać ze sobą skarpetki, długie spodnie lub nakolanniki. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

Program

16:30-17:20

Na samym początku rozgrzejemy się, aby żadna z części ciała zaangażowanych w nasz nie została pominięta. 

W trakcie pierwszej godziny zajęć skupimy się przede wszystkim na technicznym aspekcie. Opanowany warsztat precyzji ruchowej pozwala przejść do dalszej części, praktycznej części.

Jazz wymaga odpowiedniego przygotowania, aby efekty były jak najbardziej zadowalające! 

 

17:30-18:20

Dodajmy trochę smaku do technicznej maestrii...
 
Poznaj kombinacje ruchowe w przestrzeni - sala No Limits stoi dla Ciebie otworem. Kamil pokaże Ci, jak zajmować miejsce i uwagę, na którą zasługujesz!
 

18:30-19:20

Trzecia część programu to wisienka na torcie!

Poznaj autorskie choreo, jako dopełnienie Twojej jazzowej przygody. Nie ma, że jazz Cię nie poniesie, nogi same będą rwały się do tańca, a Kamil pomoże Ci opanować kroki, abyś mógł/mogła zapamiętać je i wykorzystać, kiedy tylko zechcesz.

Ale chwila, tak szybko tanecznym krokiem stąd nie wyjdziesz!

Na finał będziesz miał(a) okazję wziąć udział w rozciąganiu, aby tym razem zrelaksować Twoje rozruszane ciało! Gwarantujemy, że podziękuje Ci za taki stretching.

 

Zajęcia na poziomie OPEN dedykowane są każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Poczuj ten letni jazz i wpadnij na zajęcia weekendowe z Kamilem! 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.