Kurs tańca Taniec irlandzki - kurs intensywny / Wt (20:30) / Alicja Krajewska

Podstawowe informacje

2022-07-05 / Wt (20:30)
Alicja Krajewska
P0
2022-07-05 / Wt (20:30)
20:30 - 22:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Taniec irlandzki to lekka i żywiołowa forma ruchu, której towarzyszy przepiękna, klimatyczna muzyka celtycka. Zachwyca jednocześnie dynamiką jak i gracją, a przy odpowiedniej wprawie sprawia wrażenie, jakby wyłączono grawitację. 

OSTRZEŻENIE - po zajęciach wyjdziesz z pięknie wymodelowanymi łydkami! "There is only one way - the way up".

Od instruktorki:
Zaczęłam swoją przygodę z tańcem w 2006 roku i zakochałam się w Irlandczyźnie praktycznie od pierwszego 'skipa'.
Zaraz po Slot Art Festival, znając zaledwie podstawy podstaw, założyłam swoją formację 'Donegal'. Razem mieliśmy masę treningów, regularnych pokazów i wyjazdów na zawodów. Na międzynarodowych zawodach FEIS przez lata wywalczyłam 10 złotych i 46 innych medali, co dało mi awans do najwyższych kategorii tanecznych oraz niespodziewany telefon z zaproszeniem do show tanecznego 'Flames of the dance' (odbyliśmy wspólnie 2 trasy). W międzyczasie zdobywałam też doświadczenie sceniczne w Teatrze Wielkim w Poznaniu, zaś od 3 lat poznaję wszystkie możliwe style solowe i parowe, co daje mi szerszą i bardziej kompleksową perspektywę na taniec i rozwój. Taniec dla mnie to fantastyczna przygoda i pasja. Wpadnij do mnie na zajęcia, abyśmy mogli chociaż cześć tej podróży przejść wspólnie!

Program

Na zajęciach poznasz podstawowe kroki i technikę tańca: zarówno odmiany soft, jak i step. Całą wiedzę przełożymy na widowiskowe choreografie typu 'figures' oraz 'show'. 

Cennik

Karnet:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę.