Kurs tańca Salsa solo dla Pań LEVEL UP [8 zajęć] / Wt (18:00) / Ada Dziedzic-Mirecka

Podstawowe informacje

18:00 - 18:50
Ada Dziedzic-Mirecka
P1
2022-06-28 / Wt (18:00)
18:00 - 18:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Salsa solo dla Pań to taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach. 

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie - nie tylko solo. :) 

Jakie przynosi korzyści?

Na zajęciach nauczysz się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki - to świetny trening dla ciała i duszy! Podczas tańczenia salsy pracuje całe ciało, a w szczególności nogi, ręce, biodra, klatka piersiowa czy brzuch. Taniec ten rozwija umiejętność zachowania równowagi i koordynację ruchową, a także izolacje poszczególnych części ciała. 

Nauka salsy solo umożliwia dołączenie do kursu w parach, nawet już trwającego. I najważniejsze - taniec otwiera na nowe znajomości, którym na kursie dla Pań (i nie tylko) na pewno nie zabraknie!

Gdzie go wykorzystasz?

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, dlatego swoje umiejętności szybko będziesz mógł wykorzystać na różnego rodzaju imprezach, w tym salsotekach w klubach czy szkołach tańca.Ale to nie wszystko! Salsa świetnie sprawdza się do współczesnych, popularnych utworów latynoamerykańskich! Więc możesz tańczyć ją w tradycyjnych klubach a nawet i weselach! :D 

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie. 

Program

Cykl 8 zajęć solo LEVEL UP z Adą dedykowane są wszystkim Paniom, które ukończyły poziom P0 kursu Salsy solo (około 3 miesięcy tańczenia) i chcą kontynuować naukę od poziomu P1.

Co czeka na Ciebie na kursie:

 

  • Na początek rozgrzewka, składająca się z części technicznej (izolacje ciała i jego praca w poznanych figurach i krokach) oraz tanecznej z powtórką poznanych już figur;
  • Nauka bardziej zaawansowanych kroków i figur (cucaracha, cucaracha doble, mambo na boki i jego modyfikacje, basic do boku – lateral, floreo, basic reggaeton, modyfikacje obrotów);
  • Nauka stylingu, akcentów i ekspresji w tańcu;
  • Nauka choreografii przestrzennych z płynnymi zmianami figur, nauką muzykalności z urozmaiconymi footworkami
  • Praca nad płynnością w tańcu;
  • Osiągnięcie samodzielnego łączenia figur, tworzenia prostych choreografii i praca nad płynnością 

Cennik

Karnet:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Pamiętaj -  tylko opłacony zapis będzie brany pod uwagę. 

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2022-07-05 / 18:00 / 214Zapisz się