Zajęcia weekendowe Pilates

Terminy

2022-05-22 / Nd (11:20 - 12:10)
2022-05-22 / Nd (12:20 - 13:10)

Podstawowe informacje

Sławuska M.
OPEN
2022-05-22 / Nd (11:20)
11:20 - 13:10
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Cechy pilatesu to wydłużenie ciała, płynność ruchów i świadome zaangażowanie odpowiednich grup mięśniowych. Podczas zajęć popracujecie nad świadomością ciała i być może odkryjecie nieznane jego jeszcze zakątki. Ćwiczenia prowadzone są w seriach powtórzeń podczas których progresujemy wykonywane ruchy, dzięki czemu program zajęć skierowany jest do osób o wszystkich poziomach zaawansowania. Trening świetnie sprawdzi się zarówno dla osób które potrzebują niedzielnego rozruchu, jak i dla osób aktywnych, trenujących  m.in. Pole Dance, Aerial Hoop, czy tańczących. 

Program

Podczas pierwszej godziny zajęć skupimy się na wzmacnianiu ciała wykorzystując elementy treningu Pilates. Jest to metoda pracy z ciałem, która zakłada integrację ruchu z  oddechem. Ćwiczenia wykonywane są w sposób powolny, co sprawia, że całe ciało pracuje nad kontrolą ruchu w pełnym jego zakresie (co jest bardzo ważne w sportach takich jak Aerial Hoop, czy Pole Dance) . 

W czasie drugiej godziny zajęć skupimy się na rozciąganiu. Szczególną uwagę skierujemy na grupie najbardziej zaangażowane w trakcie treningu wzmacniającego. Całość zakończymy kilkoma ćwiczeniami oddechowymi i relaksacją.

Cennik

Karnet:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł:

Multisport Plus
Medicover Sport ( Ok system) 
fitProfit

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem zajęć weekendowych. Karnet lub kaucja zostaną zwrócone. Po tym terminie do momentu startu zajęć istnieje możliwość zgłoszenia nieobecności wg ogólnych zasad zgłaszania nieobecności w No Limits.