Kurs tańca Dancehall - cykl 8 zajęć / Pn (19:30) / Sowa K.

Podstawowe informacje

2022-05-23 / Pn (19:30)
Sowa K.
OPEN
2022-05-23 / Pn (19:30)
19:30 - 20:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

O tańcu:

Taniec, który niesie za sobą niesamowite wartości, przybył do nas aż z Jamajki! Nie jest on tam jedynie przyjemną aktywnością fizyczną, ale ma również ogromne znaczenie w wymiarze mentalnym. Autofirmacja swojego ciała w tańcu pozwala wyzbyć się energii i własnych myśli. Ruchy w dancehallu są żywo przeniesione z życia codziennego i imitują rutynowe (choć nie tylko) czynności, nadając im temperamentnego, dynamicznego charakteru Bardzo łatwo rozpoznać go, dzięki energicznym tąpnięciom i wymachom rąk. Przede wszystkim liczy się w nim charakter, a wspomagaczem wydobycia własnych cech są potężne basowe brzmienia, które pomagają poczuć luz! Trzeba dodać, że w jego krokach znajdziemy także twerk, czyli umiejętność, która przyda się w wielu innych tańcach solo!

 

Jakie przynosi korzyści?

Dancehall przynosi ekstremalne wzmocnienie mięśni rąk i nóg, dlatego gwarantowana jest wyrzeźbiona sylwetka. Poza zdrowym ciałem pielęgnuje także umysł. Wyzwala energię i oczyszcza zaprzątniętą problemami głowę. Wsłuchując się w basowe brzmienia, wypracujesz niesamowite poczucie rytmu i luz w swoich ruchach.

Gdzie go wykorzystasz? 

Dancehall przykłada ogromną wagę do muzyki, dlatego, jeśli tylko znajdziesz się w miejscu, gdzie gra reggae, pisane jest Ci, abyś go zatańczył(a)! Impreza może stać się Twoją najprawdziwszą sceną. Świetnie sprawdzi się także w choreografiach lub innych tańcach solo (twerk). Kto wie, może uda Ci się go kiedyś zatańczyć oryginalnie na Jamajce?

Program

Na tym kursie zdobędziesz nowe umiejętności z Dancehallu w ciągu 8 tygodni.

Zajęcia na poziomie open dedykowane są dla wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia ubierz spodnie lub spodenki niekrępujące ruch pośladków i nóg. 

 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit