Open regularny Taniec Współczesny Choreo / Cz (18:30) / Machowska A.

Podstawowe informacje

18:30 - 19:20
Machowska A.
OPEN
2022-05-12 / Cz (18:30)
18:30 - 19:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

O tańcu:

Taniec współczesny to praca nad świadomością ciała. Poszukasz sposobów poruszania się, które będą dla Twojego ciała wygodne, a jednocześnie złączą się w taneczne sekwencje o Twoich indywidualnych cechach. Wykorzystasz elementy floorwork'u, baletu, akrobatyki, czy sztuk walki. Z czasem zapoznasz się z pojęciami tempa, przestrzeni, przepływu i oddechu. Odkryjesz nową jakość ruchu we własnych improwizacjach, a także w kombinacjach z partnerem, czy w grupie. Na zajęciach poznasz nie tylko autorski program instruktorów, ale także inspirację techniką Marthy Graham. Taniec współczesny nie obędzie się bez ćwiczeń rozciągających, aby prawidłowo i swobodnie wykonywać nowo poznane pozy.

Jakie przynosi korzyści?

Ten rodzaj aktywności pomaga pozbyć się stresu i napięć.  Co więcej, to nie tylko relaks dla ciała, ale także sposób na uwrażliwienie się na własne myśli. Dzięki ćwiczeniom z grupą taneczną dodatkowo rozwiniesz swoje umiejętności pracy z zespołem.

Gdzie go wykorzystasz?

Jego znajomość wykorzystasz w trakcie wszelkich zajęć ruchowych typu improwizacje, czy taniec jazzowy. Przydatny jest dla osób obcujących ze sztuką wszelakiej formy.

Program

Na każdych zajęciach z Anią nauczysz się nowego choreo!

W programie zajęć znajdziesz przede wszystkim praktykę do emocjonujących utworów. Choreografie Ani to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na neutralizację stresu w swoim ciele. 

OPEN REGULARNY to zajęcia z tańca współczesnego, dedykowane dla wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój z długim rękawem i długimi nogawkami oraz skarpetki. Możesz zaopatrzyć się w nakolanniki. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits).

 

Chcesz sprawdzić, czy taniec współczesny jest dla Ciebie? To dobre miejsce! Wpadnij jednorazowo na dokładkę.

Tutaj odrobisz także swoje opuszczone zajęcia.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2022-05-19 / 18:30 / 218Zapisz się
2022-05-26 / 18:30 / 322Zapisz się