Warsztaty Waacking od podstaw

Terminy

2022-05-28 / Sb (11:30 - 13:30)

Podstawowe informacje

Świtkiewicz D.
P0
2022-05-28 / Sb (11:30)
11:30 - 13:30
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

O tańcu:

Waacking to styl tańca powstały w klubach LGBT w latach 70-tych. Tańczony jest głównie do utworów disco, charakteryzuje się emocjonalnością, ekspresją i muzykalnością. Ruch polega na dynamicznej pracy rąk, pozowaniu i pracy nóg. 

O instruktorce:

Dorota Świtkiewicz - tancerka wrocławskich ekip Koncept i Łakafą. Swoją przygodę rozpoczęła od hip-hopu, a obecnie rozwija się w stylach house dance i waacking. Swój czas dzieli na studiowanie oraz czynne uczestnictwo w różnych projektach m.in. spektaklach i formacjach. Rozwija się na licznych obozach i warsztatach pod okiem instruktorów z całego świata, aby zebrać wszechstronną wiedzę od najlepszych. Nieustannie szuka nowych sposobów do odkrywania szeroko rozumianej wiedzy o ludzkim ciele i chce dzielić się nią z kursantami.

Program

Program warszatów dzieli się na 2 części: 

I. Technika waackingu i ćwiczenie freestyle’u (improwizacji)

II. Choreografia 

Cennik

Koszt biletu na 2h warsztatów: 50zł

Możesz zrezygnować mailowo do 2 dni przed startem warsztatów. Bilet zostanie zwrócony. Po tym terminie zarówno w przypadku rezygnacji z warsztatów lub nieobecności w dniu warsztatów wpłaty nie są zwracane. Możesz znaleźć osobę na swoje miejsce (tej samej płci oraz spełniającą warunki uczestnictwa w danych warsztatach) oraz poinformować nas o tym mailowo. Rozliczenie pieniężne następuje między kursantami, szkoła w tym nie pośredniczy.