Kurs tańca Salsa solo dla Pań - skok na P1 [4 zajęcia] / Wt (18:00) / Dziedzic-Mirecka A.

Podstawowe informacje

2022-05-24 / Wt (18:00)
Dziedzic-Mirecka A.
OPEN
2022-05-24 / Wt (18:00)
18:00 - 18:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Salsa solo dla Pań to: 

Taniec mocno bazujący na stylu salsy kubańskiej, jednak tańczony bez udziału partnera. Na pewno jednak poznane kroki i figury, przydadzą się do rozwoju swoich umiejętności w tańcu w parach. 

Podczas kursu nauczysz się nie tylko nowych kroków i figur, ale nabierzesz pewności siebie i swoich ruchów, umiejętności izolowania swojego ciała, pięknego poruszania się i prezentacji, co sprawi, że będziesz tańczyć pewnie, płynnie i swobodnie - nie tylko solo. :) 

Jakie przynosi korzyści?

Na zajęciach nauczysz się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki - to świetny trening dla ciała i duszy! Podczas tańczenia salsy pracuje całe ciało, a w szczególności nogi, ręce, biodra, klatka piersiowa czy brzuch. Taniec ten rozwija umiejętność zachowania równowagi i koordynację ruchową, a także izolacje poszczególnych części ciała. 

Nauka salsy solo umożliwia dołączenie do kursu w parach, nawet już trwającego. I najważniejsze - taniec otwiera na nowe znajomości, którym na kursie dla Pań (i nie tylko) na pewno nie zabraknie!

Gdzie go wykorzystasz?

Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców na świecie, dlatego swoje umiejętności szybko będziesz mógł wykorzystać na różnego rodzaju imprezach, w tym salsotekach w klubach czy szkołach tańca.Ale to nie wszystko! Salsa świetnie sprawdza się do współczesnych, popularnych utworów latynoamerykańskich! Więc możesz tańczyć ją w tradycyjnych klubach a nawet i weselach! :D 


Co potrzeba na zajęcia?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty (najlepiej jeśli podeszwa nie hamuje mocno tarcia - nie trampki) - opcjonalnie średniej wysokości, wygodne buty na obcasie. 

Program

Cykl 4 zajęć dedykowany jest wszystkim Paniom, które ukończyły poziom P0 kursu Salsy solo albo przerwały naukę w trakcie i chciałyby przypomnieć sobie podstawy, by móc wskoczyć na poziom P1.

Wymagany minimum miesiąc nauki Salsy solo lub w parach. 

Co czeka na Ciebie na kursie:

  • Na początek rozgrzewka, składająca się z części technicznej (izolacje ciała i jego praca w poznanych figurach i krokach) oraz tanecznej z powtórką poznanych już figur;
  • Intensywna powtórka kroków i figur dedykowanych poziomowi podstawowemu - P0 odpowiednio dostosowana do poziomu grupy. W razie potrzeby nauka niepoznanych dotąd figur z poziomu P0, tak by móc swobodnie tańczyć na wyższym poziomie;
  • Wprowadzenie podstawowego stylingu rąk i praca nad płynnością w tańcu;
  • Osiągnięcie samodzielnego łączenia figur, tworzenia prostych choreografii i swobodnego wykorzystania stylingu;

Cennik

Karnet:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit