Kurs tańca Taniec użytkowy - kurs intensywny / Pt (18:00) / Jedliński J., Pławiak A.

Podstawowe informacje

18:00 - 19:50
Jedliński J., Pławiak A.
P1
2022-03-18 / Pt (18:00)
18:00 - 19:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, party dance to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Taniec ten króluje na każdej imprezie: czy to prywatka, studniówka, dyskoteka czy wesele - bez kroków disco trudno się obejść.
W odróżnieniu od tzw. tańców towarzyskich - turniejowych, taniec użytkowy - nie jest sformalizowany, czerpie z figur i kroków tanecznych pochodzących z rozmaitych stylów i tradycji tanecznych i pozwala na swobodne korzystanie z nich do interpretacji muzyki imprezowej szybkiej lub wolnej.

Anita i Jarek to para, którą połączyła wspólna miłość do tańca. Jarek pokochał taniec użytkowy kilka lat temu i to właśnie radością z niego płynącą chce się dzielić ze swoimi kursantami. Jego konsekwencja oraz dokładność sprawia, że szybko zrozumiecie, że taniec użytkowy wcale nie musi być trudny! Drugą jego największą miłością są tańce swingowe.

Anita natomiast to istny wulkan energii! :) Tańczy od najmłodszych lat i w swoim życiu spróbowała już wielu stylów - począwszy od tańców street dance'owych poprzez towarzyskie, a dziś najlepiej odnajduje się w tańcach socjalowych takich jak: modern jive, bachata i kizomba. Ich drugą wspólną pasją, poza modern jive'm zwanym we Wrocławiu tańcem użytkowym, jest rock & roll, który również tańczą już od wielu lat. Na zajęciach tej pary z pewnością nie zabraknie energetycznych elementów tego stylu oraz świetnej atmosfery.

Czego tak naprawdę się spodziewać?
Partnerzy, nauczycie się nie tylko dobrze prowadzić partnerkę, ale również sprawić że będzie się czuła z Wami bezpieczna i wyjątkowa.
A Wy dziewczyny, w końcu oddacie kontrolę swoim partnerom, dzięki czemu radość z tańca będzie jeszcze większa. :)

Nie ma na co czekać! Serdecznie zapraszamy! :)

Program

Na tym kursie możesz kontynuować naukę tańca użytkowego na poziomie P1.

Cennik

Karnet:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
Medicover Sport ( Ok system) 
fitProfit

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się jako
2022-05-20 / 18:00 / 7 5 / 0Partnerka Partner
2022-05-20 / 19:00 / 8 5 / 0Partnerka Partner