Zajęcia weekendowe Reggaetón od podstaw / 2022-02-19 / Sb (13:00)

Terminy

2022-02-19 / Sb (13:00 - 13:50)
2022-02-19 / Sb (14:00 - 14:50)
2022-02-19 / Sb (15:00 - 15:50)

Podstawowe informacje

Karolina K.
P0
2022-02-19 / Sb (13:00)
13:00 - 15:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Reggaetón jest stylem niezwykle różnorodnym, jednak jego bazą zawsze są tańce osadzone w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej (np.Afro, Aalsa, Rumba Afro-Kubańska, Orishas czy Dancehall) oraz Hip-hop.
 
Reggaetón jest tańczony zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.
 
Jest wiele wymiarów Reggaetónu. W wydaniu kobiecym, zazwyczaj jest dość odważny, ma dynamiczny i jednocześnie bardzo zmysłowy charakter. Mężczyźni tańczą eksponując swą siłę i odwagę.
 
Na zajęciach:
- poznasz charakterystyczne, szybkie i mocne ruchy (w szczególności pracuje klatka i biodra), które są odzwierciedleniem pulsującej muzyki;

- będziemy pracować nad izolacją ciała;

- nauczysz się sekwencji kroków, które będziesz mógł wykorzystać na każdej imprezie, a w szczególności na animacjach tanecznych.

Program

Zapraszamy na 3 godzinne zajęcia weekendowe z Karoliną Krych.
 
Karolina swoją taneczną przygodę z rytmami latino zaczęła kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy trafiła na zajęcia Zumby. Niedługo później została instruktorem i odkryła, jak wielką radość sprawia jej prowadzenie zajęć. Zumbę bardzo szybko zastąpiła miłość do salsy kubańskiej oraz Reggaetónu. Ucząc w jednej ze szkół tańców karaibskich mogła rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku.

Obecnie Karolina mieszka w Łodzi, gdzie pracuje oraz uczy w jednej z największych szkół tańca w tym mieście. Jej bajka to zdecydowanie tańce kubańskie, ladies styling oraz Reggaetón. Świetnie czuje się również w technikach street jak np. dancehall, co daje jej możliwość mieszania różnych styli i prowadzenia ciekawych zajęć bogatych w technikę, ćwiczenia i choreografie. Karolina nieustannie szkoli się na rozmitych warsztatach w całej Polsce wychodząc z założenia, że nigdy nie można przestać się rozwijać. W tym roku miała również okazję prowadzić warsztaty na jednym z największych eventów tanecznych Reggaetón vs Dancehall Kongres w Katowicach. 

Jej głównym atutem jest skupianie się na szczegółach oraz profesjonalne podejście do zajęć, ale również poczcie humoru, które sprawia, że uczestnicy czują się swobodnie, a ucząc się doskonale się bawią. 

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karnet No Limits

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 
Na tych zajęciach nie ma możliwości wykorzystania karnetu, który jest już przypisany do innego kursu.

Nie ma możliwości rezygnacji z zajęć i zwrotu kaucji. Swoje miejsce możesz przepisać na kogoś innego (tej samej płci, posiadającego kartę sportową) do 2 dni przed zajęciami. Kaucja zostanie przepisana na nową osobę, kwestia rozliczenia się pozostaje między Wami. Zamianę należy zgłosić emailowo.