Kurs tańca Jazz-Funk / Pt (17:30) / Ervina S.

Podstawowe informacje

17:30 - 18:20
Ervina S.
P0
2022-01-14 / Pt (17:30)
17:30 - 18:20
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

JAZZ FUNK (zwany także Street Jazz) - styl zapożyczający wiele elementów kobiecych od innych stylów tanecznych. Począwszy od baletu po modern, przez hip-hop po taniec liryczny Jazz Funk łączy w sobie różne gatunki taneczne. Ruchy są naprzemiennie miękkie, mocne, ekspresyjne i znów miękkie

Program

Na tym kursie nauczysz się tańczyć Jazz-Funk z Erwiną od zupełnych podstaw. Poziom podstawowy (p0) trwa ok. 12 zajęć. Po nim możesz kontynuować naukę w grupie na wyższym poziomie. 

ERWINA UNIQUE to specjalistka stylów takich jak JAZZ-FUNK oraz HIGH HEELS. Na co dzień instruktorka tańca we wrocławskiej szkole Pole Empire. UCZESTNICZKA półfinału 3 edycji programu tanecznego Got To Dance. Swój warsztat trenowała przez rok czasu w jednym z najlepszych studiów tańca na świecie - Studio68 w Londynie. Współpracowała między innymi z Patrycją Kazadi. Jest również producentem swoich tanecznych klipów publikowanych w internecie. 

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich chętnych. Bardzo prosimy o zabranie na lekcję butów sportowych. Dodatkowo zachęcamy do wzięcia ochraniaczy na kolana. Strój na zajęcia powinien być wygodny, w tym bluza lub koszula - najlepiej rozpinana. 

Nie zapomnij o butelce wody oraz uśmiechu na twarzy! :)

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karnet No Limits

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
OK System (Medicover)
fitProfit