Kurs tańca Modern Jive - kurs intensywny / Pn (17:30) / Gwoździewicz J., Krajewska A.

Podstawowe informacje

17:30 - 19:20
Gwoździewicz J., Krajewska A.
P0
2021-11-29 / Pn (17:30)
17:30 - 19:20
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Modern Jive - wywodzący się z londyńskich klubów taniec w parze, tańczony do zróżnicowanych utworów muzyki rozrywkowej (poleci zarówno Doja Cat, Cardi B jak i Sade czy Moloko), który może być tak prosty jak chcemy, a zarazem tak skomplikowany jak tylko potrafimy. Może być szybki, może być sensualny - w tym tańcu nie boimy się szukać swojej drogi ku przyjemności. W ramach kursu będziemy interpretować muzykę, poznawać figury oraz mierzyć się z akrobacjami - oczywiście dostosowanymi do możliwości oraz chęci :)  

Instruktorzy (para taneczna):

Alicja Krajewska - tancerka z 16 letnim doświadczeniem na parkiecie. Wielokrotna międzynarodowa medalistka w tańcu irlandzkim (m.in. 10 złotych medali i 20 z podium na zawodach ogólnoeuropejskich FEIS). Od kilku lat jest również mocno zaangażowana w tańce socjalne m.in. modern jive, tango argentyńskie, bachata oraz rock and rolla. 

Jacek Gwoździewicz - brązowy medalista Mistrzostw Polski w Modern Jive (Warszawa, 2019r.). Zapalony instruktor, tancerz modern jive, rock & rolla oraz tanga argentyńskiego. Nauczanie ludzi jest dla niego prawdziwym hobby. 

Pokażą wam, że taniec to przyjemność! 

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
Medicover Sport ( OK system) 
fitProfit