Wyjazd Wyjazd bachatowy / 2021-10-15 / Pt (18:00)

Podstawowe informacje

Kłos K., Wojtczak A.
2021-10-15 - 2021-10-17
W parach (możliwe zapisy solo)
Ośrodek Anna w Miłkowie

Opis

CZAS NA WEEKEND Z BACHATĄ!

Bachateros! Czas nadrobić zaległości i zintegrować się w tanecznym gronie w pięknych okolicznościach przyrody. Nareszcie wracamy do znanych i lubianych, a przede wszystkim niezapomnianych wyjazdów tanecznych!

Zapraszamy na weekendowy wyjazd bachatowy w dniach 15-17 października. Jedziemy potańczyć do Miłkowa obok Karpacza. Zajęcia poprowadzą Ada i Krystian. Przygotujcie się na ogromną dawkę przeżyć. :)

W programie lekcje tańca, masa integracji, imprezy tematyczne, a w tym roku dodatkowo ognisko. Znajdzie się też czas na chwilę odpoczynku w pięknym, górskim otoczeniu. 

INSTRUKTORZY

Na pewno kojarzycie ich z naszych zajęć i SOCIALI. Mowa oczywiście o Adzie i Krystianie :) Na co dzień uczą Bachaty na zajęciach w No Limits, ale niejeden podobny wyjazd mają już za sobą! To para łącząca ogrom wiedzy z radością i chęcią integracji z grupą. Daj się porwać do tańca razem z nimi! 

Jedziemy do Miłkowa! Jest to miejscowość u stóp Karkonoszy, rzut kamieniem od Karpacza. Będziemy mieszkać w Ośrodku Wypoczynkowym "Anna"  
http://www.anna-osrodek.pl

OŚRODEK I POKOJE

1. Do wyboru mamy pokoje 2, 3, 4-osobowe oraz jeden 5-osobowy 
(UWAGA! Niektóre pokoje mają łazienkę do własnej dyspozycji, ale bez bezpośredniego wejścia z pokoju, pokoje będą przydzielane wg kolejności opłacenia). 
Pokoje 2-osobowe są droższe: dopłacasz 80zł za pokój. UWAGA! Wszystkie pokoje 2-osobowe zostały zarezerwowane. 

2. Wskaż przy zapisie z kim chcesz być w pokoju. Informację tę będzie można również przekazać później (maksymalnie tydzień przed wyjazdem jedynie drogą mailową na adres: info@nolimits.art.pl). Przy wyborze pokoju 2-osobowego należy zrobić to przy zapisie. W przypadku braku tej informacji, pokój nie zostanie przydzielony.

Program

->> 2 noclegi (pt/sb + sb/ndz)
->> warsztaty (około 6 godzin) dostosowane do uczestników; wymagany poziom min. P1
->> 2 imprezy tematyczne (Nerd Party + Impreza Czarnych Charakterów z różnych filmów)
->> dużo gier i zabaw integracyjnych
->> 3 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje - domowa kuchnia)
->> piątkowe ognisko i tańce pod gołym niebem

Cennik

Cennik uwzględnia cały podany powyżej program, poza dojazdem. Dojazd prywatnymi samochodami - około 2 tygodnie przed wyjazdem na Facebooku opublikowany zostanie post z numerami telefonów kierowców (informacja o publikacji przekazana zostanie mailowo). 

Im wcześniej zapiszesz się i wpłacisz, tym mniej za wyjazd zapłacisz!

Pierwsze 10 biletów na wyjazd w cenie 380 zł. Każda kolejna pula 10 miejsc będzie droższa o 10 zł.

Bilety na miejsca:
1-10 - 380zł - BRAK BILETÓW Z TEJ PULI
11-20 - 390zł - BRAK BILETÓW Z TEJ PULI
21-30 - 400zł
31-40 - 410zł
Pozostałe bilety - 420zł

* Jeśli wybierasz pokój dwuosobowy, pamiętaj o łącznej dopłacie od Waszej dwójki w wysokości 80 zł/ pokój/ cały weekend.

POZOSTAŁE INFORMACJE:
1. Każda osoba, która chce wziąć udział w wyjeździe jest zobowiązana do wypełnienia formularza zapisów (tylko wtedy trafia na listę uczestników). Nie przyjmujemy wpłat bez wypełnienia formularza.

2. Miejsce dla Ciebie będzie zarezerwowane dopiero po dokonaniu wpłaty. 

3. Nie przyjmujemy zwrotów. Przemyśl przed zakupem czy na pewno możesz i chcesz jechać. W razie rezygnacji można za darmo przepisać swoje miejsce na inną osobę tej samej płci i na wymaganym poziomie bachaty.

4. Uczestnictwa nie można opłacić na recepcji szkoły.