Kurs tańca High heels - technika / Pn (19:00) / Klaudia Staszak

Podstawowe informacje

19:00 - 19:50
Klaudia Staszak
OPEN
2021-08-02 / Pn (19:15)
19:00 - 19:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

High Heels - TECHNIKA to zajęcia dla osób na każdym poziomie - zarówno dla tych początkujących jak i zaawansowanych. Na zajęciach będzie dokładnie omawiana technika poszczególnych figur oraz krótkich highheelsowych sekwencji. Będziesz uczyć się i pogłębiać swoją wiedzę taneczną, dzięki czemu Twój taniec wejdzie na wyższy poziom. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, będziesz miał okazję od początku uczyć się prawidłowego ruchu, co zaowocuje w przyszłości. Będzie to praca zarówno nad swoim ciałem, jak i umysłem. Umiejętności zdobyte na tych zajęciach będziesz mogła/mógł wykorzystać na innych zajęciach skupiających się na tańczeniu całych choreografii, na których często nie ma czasu, żeby zagłębiać się w szczegóły.

Jakie przynosi korzyści?

High Heels to najlepszy sposób na wydobycie zmysłowości i pewności siebie! Razem z rozwijaniem swojej śmiałości, poprawią się także Twoje zdolności poruszania na szpilce – w chodzie, w tańcu i pozycjach w parterze.Wykonując figury poprawnie, wzmocnisz łydki, uda, pośladki, a także brzuch i ręce. Wyćwiczysz poczucie rytmu, a dzięki intensywnej praktyce poprawisz dynamikę przejść między pozami w parterach i pionach.

Gdzie go wykorzystasz? 

Okiełznany obcas i znajomość widowiskowych kroków pozwolą zabłysnąć Ci na każdym imprezowym parkiecie. High Heels świetnie sprawdzi się także w choreografiach do klipów. Jeśli uczysz się innych tańców solo, natychmiast odczujesz progres,  większą grację i lekkość w pozostałych tańcach.

Jak przygotować się do zajęć? 

Na zajęcia high heels warto zabrać ze sobą buty na szpilce, które stabilnie trzymają kostkę, celem uniknięcia kontuzji, a także nakolanniki lub długie spodnie. (Istnieje możliwość wypożyczenia ochraniaczy na recepcji No Limits.)

Program

HIGH HEELS OPEN to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy że byłeś/aś na chociaż jednych zajęciach z tego stylu. ;)  
Jest to też miejsce do odrobienia zajęć na których Cię nie było.

Zabierz ze sobą szpilki z zabudowaną kostką. Nie zapomnij także o ochraniaczach na kolana.


Zabierz ze sobą szpilki oraz ochraniacze na kolana.

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2022-07-04 / 19:00 / 4624Zapisz się
2022-07-11 / 19:00 / 4725Zapisz się