Kurs tańca Semba Tricks / Śr (21:00) / Nowak P., Majchrowska M.

Podstawowe informacje

2021-06-30 / Śr (21:00)
Nowak P., Majchrowska M.
I stopień
2021-06-30 / Śr (21:00)
21:00 - 21:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Jak pewnie dobrze wiecie, Semba to taniec o wielu twarzach. Potrafi być spokojna, dostojna i elegancka, ale także radosna, energetyczna i nieprzewidywalna, gdzie tancerze mogą pozwolić sobie na widowiskowe i zaskakujące tricki.

Tricki - czyli zawieszenia, podniesienia, przesunięcia oraz inne nieprzewidywalne ruchy mające na celu zaskoczenie partnerki. I to właśnie tej części poświęcimy uwagę na tych zajęciach. Poza wspaniałą zabawą możecie liczyć na zaznajomienie się z odpowiednimi technikami, dzięki którym zamiast siły będziemy wykorzystywać energię płynącą z ruchu. Z dbałością zadbamy również o Wasze zdrowie i sprawimy, że wszystkie figury będą bezpieczne i przyjemne dla obu partnerów.

Program

Na tym kursie poznasz sembowe tricki od I stopnia zaawansowania. Aby zapisać się na te zajęcia, musisz ukończyć min. poziom P3 kizomby.

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karnet No Limits

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

WAŻNE! Ostateczną decyzję o dołączeniu do grupy w trakcie trwania kursu podejmuje instruktor. Jeżeli Twój zapis zostanie zaakceptowany w systemie, przed zajęciami zgłoś się do instruktora, poinformuj że chcesz dołączyć do grupy - otrzymasz ostateczną informację czy Twój poziom jest odpowiedni oraz czy jest w grupie miejsce dla osoby Twojej płci.