Kurs tańca Bachata - styling w parze / Pn (18:00) / Kumar A., Kowalska P.

Podstawowe informacje

2021-01-25 / Pn (18:00)
Kumar A., Kowalska P.
P3
2021-01-25 / Pn (18:00)
18:00 - 18:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Ruska 47/48a

Opis tańca

Bachata to taniec pochodzący z Dominikany. Ma wiele odmian - może być spokojny, romantyczny, ale też energiczny i radosny. Kroki podstawowe bachaty są proste, ale robią wrażenie. Prostota, wyraźny rytm przyciąga panów, którzy są w stanie szybko nauczyć się tańczyć, a fakt, że jest to taniec latynoski przyciąga na parkiet kobiety. Nic więc dziwnego, że bachata stała się, zaraz obok salsy, jednym z najpopularniejszych tańców na świecie. We Wrocławiu regularnie odbywają się imprezy, gdzie można ćwiczyć kroki nauczone na kursie tańca. Bachata jest polecana dla par, ponieważ jej romantyczna odmiana dodatkowo zbliża, a także dla osób bez partnerów, bo jako taniec socjalny umożliwia poznanie wielu ludzi. Ale najważniejsze jest to, że na takim kursie będziesz się po prostu dobrze bawić i zwiększysz swoje umiejętności taneczne.

Program

Zajęcia Bachata - styling w parze poświęcone są pracy nad tym, żeby w tańcu nie tylko dobrze prowadzić i podążać, ale również wyglądać. Skupimy się na stylingu w trakcie tańca w parze, a nie w trakcie solówek z lustrem. :) 

Zapraszamy osoby tańczące na poziomie P3 (minimum 12 miesięcy tańczenia bachaty) - znające i swobodnie operujące wieloma podstawowymi figurami bachatowymi. 

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karnet No Limits

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
OK System
fitProfit