Warsztaty Kizomba od podstaw / 2021-01-31 / Nd (11:00)

Terminy

2021-01-31 / Nd (11:00 - 15:00)

Podstawowe informacje

Nowak P., Majchrowska M.
P0
2021-01-31 / Nd (11:00)
11:00 - 15:00
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Kizomba to dla Nas: bliskość, zaufanie, wzajemne poznawanie się w każdym kroku, badanie wzajemnych granic, akceptacja i dawanie przestrzeni tam, gdzie i kiedy jest potrzebna; subtelne czucie potrzeb obu stron i stworzenie magicznej przestrzeni na potrzebę każdego tańca, gdzie - na małą chwilę - stajemy się dla siebie centrum wszechświata. Z nadzieją, że i Ciebie zarazimy Miłością do... Kizomby. Zapraszamy do wspólnej podróży...

Program

Podczas zajęć kładziemy nacisk na to, żebyś nauczył się swobodnie tańczyć i bawić podczas tańca, niekoniecznie znając dużą liczbę figur.

➡ Kurs kizomby od zupełnych podstaw. Wartościowy również dla osób już tańczących, żeby przypomnieć sobie i utrwalić podstawy tego tańca.

➡ Nauczysz się: słuchać muzyki i przełożenia jej na ruch ciała, kroków podstawowych kizomby, podziału na role w tańcu (panowie nauczą się prowadzenia partnerki, a panie zdobędą umiejętność odczytywania sygnałów od partnera i podążania za nim w tańcu) oraz podstawowych zwrotów. Zapoznasz się również z kulturą angolską, historią powstania oraz ewolucją kizomby.

 

Podczas warsztatów przewidujemy dwie 15-minutowe przerwy na złapanie oddechu i odpoczynek :)

Cennik

60zł - 4 godziny warsztatów