Kurs pole dance Stretching Kurs Intensywny - Zajęcia 2h / Pn (17:15) / Głowińska K.

Podstawowe informacje

17:15 - 19:05
Głowińska K.
OPEN
2020-10-26 / Pn (17:00)
17:15 - 19:05
Solo
Ruska 47/48a

Opis tańca

Stretching (ang. rozciąganie) - zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni celem ich rozciągnięcia i uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. Są to świetne zajęcia uzupełniające Pole Dance. Stretching jest naturalnym systemem ćwiczeń, który zaczerpnięty został m.in. z obserwacji zwierząt łownych wykonujących podobne "ćwiczenia" łączącym w sobie elementy gimnastyki i kulturystyki łącząc naprzemienne serie ćwiczeń dynamicznych i statycznych. Standardowy zestaw ćwiczeniowy trwa kilkanaście do kilkudziesięciu minut jednej sesji. Polega na kilkunastosekundowej, izometrycznej pracy (napinaniu) mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go, a następnie rozciąganiu go przez następne kilkadziesiąt sekund. Podczas wykonywania ćwiczeń ważne jest często zachowanie koordynacji ruchowej, równomiernego oddechu i nieprzesadzanie z napinaniem mięśni (nie wolno przekraczać progu bólu). Stretching używany jest również jako powszechna, ale zaawansowana forma rehabilitacji.

Program

Zajęcia na tym kursie odbywają się przez 2 godziny z rzędu w każdym tygodniu, czyli wponiedziałki i o 17:00 i 18:00. Każda godzina zajęć to jedno pobrane wejście z karnetu lub jedno odbicie kartą sportową.

Zajęcia będą zawierały elementy mobility , rozciągania zarówno do szpagatu poprzecznego jak i podlużnego oraz rozciaganie pleców . 
Zajecia z progresującą intensywnością. 
Na zajęcia należy zaopatrzyć sie w piłkę do masażu pojedynczą lub duoball *(każda twardsza piłka się nada) zostanie to omówione na 1 zajęciach)

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karty sportowe:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

Wymagana kaucja przy kartach sportowych  60 zł 

Zapisz się tylko na najbliższe zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2021-06-21 / 6011Zapisz się