Kurs tańca Kizomba zamian ról [12 zajęć] / Cz (20:00) / Nowak P., Majchrowska M.

Podstawowe informacje

20:00 - 20:50
Nowak P., Majchrowska M.
I stopień
2020-10-29 / Cz (20:00)
20:00 - 20:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Zamiana ról - czyli panie prowadzą panów :) 

Zapraszamy na cykl 12 zajęć z kizomby, na których panie spróbują swoich sił w prowadzeniu, a panowie w odczytywaniu sygnałów :)

Kurs jest przygotowany z myślą o wszystkich roztańczonych kizomberos, którzy chcą poczuć na własnej skórze jak wygląda taniec od tej ‘drugiej’ strony, co bez wątpienia przyniesie obu stronom wiele korzyści.

Zamiana ról otwiera i uświadamia czym jest leading & following, panowie poczują co to znaczy odczytać sygnał i odpowiednio podążać za nim, natomiast panie przekonają jakie zadania czekają partnera podczas prawidłowego prowadzenia partnerki. Dzięki temu obie strony jeszcze bardziej zrozumieją swoje taneczne role i rozwiną swoje umiejętności w taki sposób jaki oczekiwaliby od partnera/partnerki.

Program

Uwaga! By uczestniczyć w zajęciach wymagany jest min. poziom P2 (6 miesięcy tańczenia kizomby).

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karnet No Limits

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 30zł:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

WAŻNE! Ostateczną decyzję o dołączeniu do grupy w trakcie trwania kursu podejmuje instruktor. Jeżeli Twój zapis zostanie zaakceptowany w systemie, przed zajęciami zgłoś się do instruktora, poinformuj że chcesz dołączyć do grupy - otrzymasz ostateczną informację czy Twój poziom jest odpowiedni oraz czy jest w grupie miejsce dla osoby Twojej płci.