Kurs pole dance Akademia Spinu - cykl 4 zajęć / Nd (17:15) / Głowińska K.

Podstawowe informacje

2020-09-27 / Nd (17:15)
Głowińska K.
P1
2020-09-27 / Nd (17:15)
17:15 - 18:05
Solo
Tęczowa 25, Sala nr 1

Opis tańca

Zajęcia Pole Dance to coraz popularniejszy sport na świecie. Mimo panujących stereotypów, nie polega on na wiciu się przy rurze w skąpych strojach. Jest to sport wymagający dużo samozaparcia i dyscypliny. Na tych zajęciach będziesz się dobrze bawić, popracujesz nad pewnością siebie, ale także porządnie się zmęczysz! Niezależnie od tego, jaką na ten moment masz kondycje czy siłę rąk, możesz wziąć udział w takich zajęciach. Stopniowo wzmocnisz swoje ciało i umysł, a figury, jakie uda Ci się wykonać, pokażą Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Program

Zajęcia obejmują 4 spotkania na których od podstaw nauczymy się kontrolować obroty na rurkach pole dance. Poznamy techniki panowania nad błędnikiem, podstawowe chwyty obrotowe. Każde kolejne spotkanie przynosi nowe coraz bardziej zaawansowane przejścia obrotowe które można pięknie wplatać do choreografii lub urozmaicić klasyczne treningi statyczne. 
Zajęcia przeznaczone dla osób które ukończyły minimum poziom P1 i czują się stabilnie w podstawowoych figurach PD i podstawowych invertach. 

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karty sportowe:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 60zł: