Zajęcia weekendowe Dirty heels, Hip hop femme, Pose / 2020-09-27 / Nd (15:00)

Terminy

2020-09-27 / Nd (15:00 - 15:50)
2020-09-27 / Nd (16:00 - 16:50)
2020-09-27 / Nd (17:00 - 17:50)

Podstawowe informacje

Szepke D.
OPEN
2020-09-27 / Nd (15:00)
15:00 - 18:00
Solo
Tęczowa 25, Sala nr 4

Opis tańca

Zajęcia są dostosowane do osób na każdym poziomie. Zapraszamy osoby ciekawe zajęć Dominika żeby poznać trzy różne sposoby prowadzenia zajęć i ekspresji.

Dirty Heels - to nie tylko obuwie na wysokim obcasie. To wszystko z czym obcasy się kojarzą. To pewność siebie, zmysłowość, delikatność, ale także wulgarność, przesada. Kobiecość i męskość ciężko zdefiniować kiedy wszyscy jesteśmy tak różni. Bawmy się więc konwencjami płciowości mieszając ze sobą różne ich elementy. Dirty Heels u Dominika to połączenie takich stylów tanecznych jak jazz funk, vogue, hip-hop i polyswagg. „Dirty” w nazwie zajęć wskazuje na różnice między klasycznym stylem High Heels, a szpilkami które tworzy Dominik. Ekspresja ponad czystą techniką, choreografie z pazurem zamiast grzecznego bujania. Tu wszyscy są miłe widziani, nie tylko panie. Chodzi o rolę, a nie płeć! Obuwie na obcasie nie jest obowiązkowe, jednak najlepszym wyborem będą zabudowane botki na szpilce, bez platformy. Odzież wygodna nie ograniczająca ruchów, ale pozwalająca Ci poczuć się zadziornie.

Hip-Hop Femme to zajęcia łączące elementy polyswagg, dancehallu oraz voguingu czyli najprościej mówiąc - jest to hip-hop w mocnym i kobiecym wydaniu. Proste choreografie z dużą ilością ruchu bioder i szybkimi akcentami sprawią, że poczujecie muzykę całym swoim ciałem. W trakcie zajęć Dominik będzie proponował także bardziej męskie opcje kroków.

Pose to zajęcia będące połączeniem voguingu, chodu wybiegowego i bali inspirowanych tymi z Harlemu lat 80 i 90tych. Brali w nich udział wszyscy, którzy czuli się nie akceptowani przez społeczeństwo. Była to okazja do pokazania się przed publicznością „swoich” i zdobycia trofeów. Trzeba było wcielić się w rolę osoby którą chciałoby się stać. Strojem, stylem bycia i poruszania należało pozbawić jury wątpliwości, że poza jest rzeczywistością. Taniec Vogue był balową konkurencją, której nazwa wprost nawiązuje do magazynu modowego - wybiegowy chód i dziwaczne pozy to najbardziej charakterystyczne elementy tego stylu. Taniec często jest okazją do bycia sobą. Nie w tym przypadku. Zajęcia POSE to szansa na oderwanie się od rzeczywistości, spełnienie marzeń i wcielenie się w rolę. Pewność siebie to żaden problem kiedy stajemy się kimś innym.

Cennik

Karnet:

1 wejście - 25 zł
4 wejścia - 90 zł
8 wejść - 160 zł

Karty sportowe  - obowiązkowa kaucja 45zł:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

Przypominamy, że dopiero po dokonaniu wpłaty Twój zapis będzie brany pod uwagę. 
Na tych zajęciach nie ma możliwości wykorzystania karnetu, który jest już przypisany do innego kursu.

Nie ma możliwości rezygnacji z zajęć i zwrotu kaucji. Swoje miejsce możesz przepisać na kogoś innego (tej samej płci, posiadającego kartę sportową) do 2 dni przed zajęciami. Kaucja zostanie przepisana na nową osobę, kwestia rozliczenia się pozostaje między Wami. Zamianę należy zgłosić emailowo.