Open regularny Mobility / Pt (18:00) / Hania Piech

Podstawowe informacje

18:00 - 18:50
Hania Piech
OPEN
2020-07-17 / Pt (18:15)
18:00 - 18:50
Solo
Tęczowa 25

Opis tańca

Mobility to zajecia usprawniające nasze ciało. W trakcie ich trwania z pomocą specjalnych piłek rozmasowujemy bolesne i zbite punkty na naszym ciele by rozluźnić dany obszar naszego ciała. Poprawiamy tym samym naszą ruchomość, pozbywamy sie bólu i zwiększamy świadomość naszego ciała. Mobility jest rowniez doskonałym uzupełnieniem do stretchingu. Zajęcia polecane dla wszystkich osób chcących nauczyć się automasażu i autoterapii jako sposobu zapobiegania i radzenia sobie z kontuzjami.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęciach ćwiczymy w strojach sportowych i skarpetkach. Zabierz ze sobą ręcznik, dezodorant i wodę mineralną, bo będziemy wyciskać siódme poty! (Nielimitowana woda dostępna jest  w holu No Limits). Włosy wpadają Ci na twarz w trakcie ćwiczeń? To oznacza, że w Twojej torbie powinna znaleźć się także gumka do włosów.
W szkole znajdują się maty i akcesoria do ćwiczeń, więc nie musisz obawiać się, że nie posiadasz swojego sprzętu.

Program

Każde zajęcia to trening rozciągający i mobilizujący mięśnie który stanowi idealne uzupełnienie zajęć tanecznych lub pole dance. Pomaga również przy regeneracji po intensywnych treningach 

Cennik

Karnety:

1 wejście - 30 zł
4 wejścia - 99 zł
8 wejść - 180 zł

Honorujemy:

Multisport Plus
Medicover Sport (OK System)
fitProfit

Uwaga: od 1.01.2023, aby zapisać się na dokładkę, trzeba mieć wykupioną kaucję dokładkową w wysokości 60 zł lub wolne wejścia na dowolnym karnecie - bez nich zapis nie będzie możliwy.Nie chcesz wpłacać kaucji dokładkowej? Nadal możesz przyjść jednorazowo na zajęcia, jednak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapytaj recepcję o wolne miejsca tuż przed zajęciami. Na te zajęcia można zapisać się od 16 roku życia za zgodą rodzica. Pisemną zgodę należy okazać na recepcji w dniu zajęć. 

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejscaZapisz się
2023-03-31 / 18:00 / 12917Zapisz się na dokładkę
2023-04-07 / 18:00 / 130Odwołane