Open regularny Bachatowe SOCIALE / Pt (20:00) / Ada Wojtczak, Krystian Kłos

Podstawowe informacje

20:00 - 21:50
Ada Wojtczak, Krystian Kłos
OPEN
2020-06-19 / Pt (20:00)
20:00 - 21:50
W parach (możliwe zapisy solo)
Tęczowa 25

Opis tańca

Bachata to taniec z grupy latynoamerykańskich wywodzący się z Dominikany. Prosty krok podstawowy z charakterystycznym ruchem bioder wzbogacony jest mnogimi figurami w wydaniu w parze/solo. Tańczony do muzyki o różnym charakterze (energiczny i radosny lub spokojny i romantyczny) jest idealnym przepisem na efektowną i interesującą aktywność dostępny dla każdego. 

Wyraźny, prosty rytm zachęci do nauki panów, a romantyczny charakter i widowiskowe prowadzenie partnerki przekona panie. Jak jednak nie pomylić bachaty z innymi tańcami w parze? Jeśli usłyszysz te 3 hasła, to wiedz, że mowa o niej - falki, izolacje i wychylenia partnerów w bliskiej pozycji! Co więcej, ten latynoski taniec to przede wszystkim radość i nieograniczona możliwość poznawania nowych ludzi.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia ubierz komfortowy, sportowy strój oraz wygodne sportowe buty. Panie opcjonalnie mogą wybrać średniej wysokości wygodne buty na obcasie. 

Program

Zajęcia Bachata SOCIAL to okazja do spotkania i wspólnego tańca z osobami z różnych grup na wszystkich poziomach zaawansowania. Wystarczy, że ukończyłeś minimum poziom P0. Jeśli chcesz przyjść w parze możecie uczestniczyć nawet jeśli jesteście w trakcie poziomu P0 - wówczas nie rotujcie się z innymi parami i zgłoście się do instruktorów na początku zajęć :) 

Jest to też miejsce do odrobienia zajęć, na których Cię nie było (jeśli chcesz odrobić zajęcia na poziomie P0 zapisz się "na dokładkę" do dowolnej grupy w tygodniu na tym poziomie). 

Po OPENach jest możliwość wzięcia udziału w PRAKTISach do godziny 1:00, czyli świetna okazja do tego, aby jeszcze więcej tańczyć i zintegrować się z innymi kursantami w piątkowy wieczór. Wstęp na PRAKTISY jest w ramach uczestnictwa w OPENach :) 

Cennik

1 wejście - 15zł/h (płatność wyłącznie na recepcji)

Karnet

Karnet No Limits

Karty sportowe:

Multisport Plus
OK System
fitProfit

Zapisz się tylko na wybrane zajęcia

Skorzystaj z tej formy zapisu, jeżeli chcesz odrobić pojedyncze zajęcia lub wejść jednorazowo na dokładkę.

TerminMiejsca dlaZapisz się
2023-03-31 / 20:00 / 221 5 / 5Zapisz się na dokładkę
2023-03-31 / 21:00 / 222 5 / 5Zapisz się na dokładkę